Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys som er slukket i Bruberggata øst og Viggo Hansteen gate. Dette anlegget er nytt og må bringes i orden

Rapportert i kategorien Gatelys av Kurt Nilsen 22:32, søn. 22 august 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mange slukte gatelys i helt ny installasjon

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?