Tilbake til alle rapporter

Ujevnt fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Geir Andreassen 16:34, tir. 24 august 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det har blitt veldig ujevnt fortau fra krysset Åsmarkvegen/Storgata og nedover. Nesten som et skrukkete golvteppe. Det ligger brostein her. Den skulle vært tatt opp og lagt på nytt. Synes det rett og slett er skummelt å gå her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:10, tir. 21 september 2021

  • Har ikke skjedd noen ting her. Burde vært lagt opp igjen for lengst.

    Sendt inn av Geir Andreassen 17:10, tir. 21 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?