Tilbake til alle rapporter

Burde vært fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:31, tor. 26 august 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Grunnet mye trafikk, uoversiktlig vei/kryss, og mange unger/barn i området burde det vært malt fotgjengerfelt over veien og det burde vært skiltet tydelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:53, tor. 23 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?