Tilbake til alle rapporter

Lys på enden av kommunal veg fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Elin.johanne.slettum@gmail.com 11:51, ons. 15 september 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys øverst / enden av borghild Rudsveg fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?