Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys på feltet. Mange barn som bor her og det er bek mørkt!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:19, ons. 15 september 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det skulle så absolutt vært montert gatelys på Hellebergvegen. Det er et fint boligfelt, trives godt men det er så mørkt på kvelden at barna ikke liker å være ute. Dette har blitt søkt om så mange ganger. Hvor mange søknader må til for at vi skal få litt lys her??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:49, ons. 13 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?