Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom gamleveien 56 og 60 lyser ikke innimellom.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:41, fre. 17 september 2021

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys funker innimellom, men det blir veldig mørkt når den ikke lyser. Mens resten av lysene langs den veien virker som de skal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:08, lør. 16 oktober 2021

  • The last time i reported a problem, it was fixed. this time, the problem is stil there. nothing has been fixed yet and it is a month ago i reported it. looks like i will have to report it again.

    Publisert anonymt 21:08, lør. 16 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:27, søn. 14 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:27, søn. 14 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?