Tilbake til alle rapporter

14 lykter som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys av Solveig Martinsen 09:43, man. 20 september 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

14 gatelys som ikke lyser langs Grimstadveien i retning Borge skole. Dette er en skolevei. Dessuten lyser heller ikke gatelysene inn mot Bøndernes hus, ei heller ved ballbingen ved skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?