Tilbake til alle rapporter

Overgang til bru er har en veldig stygg kant

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frank 08:31, ons. 22 september 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Må legges asfalt i overgangen til broen, slår veldig i bilen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?