Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:33, tor. 23 september 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er ikke gatelys mellom rundkjøring ved CirkleK og rundkjøring ved CC

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fikset :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:44, tor. 7 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?