Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av karin.skjekkeland.eftestol@kvinesdal.kommune.no 13:51, tir. 28 september 2021

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

2 gatelys ved oppgitt adresse lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Brukte fiksgatami for første gang men synes det ble tungvint da det krevde innlogging.

    Sendt inn av karin.skjekkeland.eftestol@kvinesdal.kommune.no 08:08, ons. 27 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?