Tilbake til alle rapporter

Sluknet gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:03, ons. 29 september 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Går forbi her hver kveld, og den har ikke vært lys i på et par uker, så tydelig at lampen må skiftes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:44, tor. 28 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:53, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?