Tilbake til alle rapporter

Hompetitten i hele gata, det blir bare verre og verre. Asfalt kanskje??

Rapportert i kategorien Hull i vei av Carina Lidstrøm 11:32, tor. 30 september 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Grusen som er fylt i tidligere eksisterer ikke lenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:40, tor. 28 oktober 2021

  • Veldig kjapp å løst problemet, men det er desverre like ille igjen nå.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Carina Lidstrøm 16:40, tor. 28 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?