Tilbake til alle rapporter

Dagbelysning i Moelvtunnel

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:44, ons. 6 oktober 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det har siden i sommer stått på dagbelysning om natten i Moelvtunnelen. Dette er særs trafikkfarlig når det er mørkt ute, då bilførere blir blendet av dagbelysningen. Dette er trafikkfarlig og eit alvorlig problem i mørkre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:16, ons. 10 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?