Tilbake til alle rapporter

Huller i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:02, tirsdag 12 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 3 minutter senere

Det er flere huller ca 20 meter før rundkjøringen, i rundkjøringen og hull ved fotgjengerfelt på Nessetveien retn nesset. Det er forsøkt lappet men overganger i skjøter rister i filler biler. Dette er rett utenfor Bohusbygget og Yx bensinstasjon. Det er også et hull i svingen etter rundkjøring Myrås retning nesset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter