Tilbake til alle rapporter

Ujevn veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hans Anders Skrede 20:05, tir. 12 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stranda 5 minutter senere

Dette er eit smalt parti med masse ujevnhet i vegbana.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?