Tilbake til alle rapporter

Gatelysene opp til skolen virker ikke/ er ikke tent.

Rapportert i kategorien Gatelys av Himli3@msn.com 20:33, ons. 13 oktober 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det begynner å bli mørkt for barna (og oss andre) som skal gå til skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:26, søn. 14 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:36, søn. 12 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Himli3@msn.com 23:36, søn. 12 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?