Tilbake til alle rapporter

Manglene llys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:18, tor. 21 oktober 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Manglende lys i punkt mellom nr 39, 41

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?