Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Sigmund nomeland 22:12, tor. 21 oktober 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:59, lør. 20 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:41, lør. 18 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:40, søndag 16 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?