Tilbake til alle rapporter

Hekk som burde vært sagd ned.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:38, søn. 24 oktober 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

De som bor i nr 54 har en enorm hekk som går nesten ut i veien. Veldig vanskelig å se trafikk som kommer nordfra. En må ut i veien for å se om det er klart fra venstre. Fatter ikke at dette har blitt gjort noe med for lenge siden. Burde ikke vært lov å ha en så stor hekk stående der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?