Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Veronica Hansen 11:14, man. 25 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mørkt gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:27, man. 22 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:26, tor. 30 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 05:46, torsdag 3 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?