Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Irene Holm Sæterlid 22:55, tir. 26 oktober 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Manglar gatelys i Hamrane. Viktig at her er lys bla for barn som skal på skulen, men og di alle dei som går her på ettermiddag og kveød

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 12:26, tir. 16 november 2021

  • God erfaring med Fiks gata mi. La inn problemet om kvelden, og kvelden etter var det fiksa. Har seinare prøvd dette med like godt resultat.

    Sendt inn av Irene Holm Sæterlid 11:28, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?