Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tord Christian Andersson 05:55, ons. 27 oktober 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ved tidligere asfaltering var det kun lagd 1 lag med asfalt på ca 1 parkeringsplass lengst opp mot banken, overallt ellers så var det lagd 2 lag, det mangler dermed ca 5cm med asfalt her som det da samler seg vann i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:05, ons. 24 november 2021

  • Ingen, det er ikke løst.

    Sendt inn av Tord Christian Andersson 09:05, ons. 24 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:21, ons. 22 desember 2021

  • Fortsatt ikke løst.

    Sendt inn av Tord Christian Andersson 12:21, ons. 22 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?