Tilbake til alle rapporter

Gatelys har vært utav drift i en lengre periode

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Jonny Frøyen Grotle 01:05, fre. 29 oktober 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Er ikkje lys i gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:33, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?