Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ivan Andre Josefsen 08:15, fre. 29 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det er ikke lys i noen av gatelysene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:55, fre. 26 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ivan Andre Josefsen 09:55, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?