Tilbake til alle rapporter

Ingen lys i stolpene helt fra Eidbuktkrysset og videre innover mot den gamle fylkesgrensa. Barna venter på skolebuss i bekkmørtna

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:13, fre. 29 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Manglet lys i hele høst

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:06, fre. 26 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:06, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?