Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Knudsen Frank 21:54, lør. 30 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys i Hognfjord og Eidbukta

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:51, lør. 27 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?