Tilbake til alle rapporter

Utfall på et helt strekk

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Jobsen 17:50, søn. 31 oktober 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Gatelysene fra Bogan kryss til krysset til Holmenveien er tidvis ute av drift. Sikkert en fotocelle som ikke fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?