Tilbake til alle rapporter

Skjevt gatenavnskilt i Seljevegen

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:48, tir. 2 november 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hva med å rette opp igjen dette skakke skiltet i Seljevegen hvis mulig ? Skiltet har vært slik en god stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:09, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?