Tilbake til alle rapporter

Stort hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Irene Holm Sæterlid 13:41, ons. 3 november 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Stort hull i vegen ned mot fotballbane. Dette er skuleveg for mage barn, og når vegarbeidet stater opp igjen på Rise er det alle barn frå Breivika og Langeneset som må nytte denne vegen. No er det mørkt om morgonen og faren er stor for at nokon vil køyre seg ned i hullet med sykkel eller sparkesykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er no utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 14:16, tor. 11 november 2021

  • Vart fort fiksa etter eg sende melding.

    Sendt inn av Irene Holm Sæterlid 13:29, tor. 2 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?