Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys langs Fv2368 i Hunndalen

Rapportert i kategorien Gatelys av Lisa Engen 10:55, fre. 5 november 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys lyser ikke mellom FV2368 S2D1 m3369 og FV2368 S2D1 m2633.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:40, tor. 9 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 13:43, torsdag 6 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:51, fredag 4 februar 2022

  • Det tok ganske lang tid.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Lisa Engen 22:51, fredag 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?