Tilbake til alle rapporter

Gatelyset utenfor Skolebakken 33 virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Rino.radahl@egmont.com 20:46, tor. 11 november 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset utenfor Skolebakken 33 virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:41, tor. 9 desember 2021

  • Ingen vits i å melde dette når det ikke skjer noe

    Sendt inn av Rino.radahl@egmont.com 21:41, tor. 9 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?