Tilbake til alle rapporter

Flere mørke gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Per sletaune 18:55, man. 15 november 2021

Sendt til Asker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

To gatelys er mørklagte i Kodalsveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:54, man. 13 desember 2021

  • Ikke flere lamper som lyser - de samme er like mørke som for en måned siden.

    Sendt inn av Per sletaune 20:54, man. 13 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:48, man. 10 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?