Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i lyktestolpe nord for krysset Måsevegen/Duevegen. Se bilde.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:35, tir. 16 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Tromsø 5 minutter senere

Som subject sier: Mangler gatelys i lyktestolpe nord for krysset Måsevegen/Duevegen. Se vedlagte bilde. Gatelyset virker sporadisk. Kan være grunnen til at det ikke er byttet. Vært slik lenge... Bildet er tatt i dag 16.11.2021

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:39, tir. 14 desember 2021

  • Det lille problemet er enda ikke fikset dessverre. Kommunen har fått beskjed flere ganger, første gang for flere år siden. Fikk svar om at saken var "løst" etter noen få dager sist, uten at noe er gjort. Tror ikke tjenesten fungerer.

    Publisert anonymt 09:39, tir. 14 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 10:37, tir. 11 januar 2022

  • Dårlig. Løsningen til fiksgatami ser ikke ut til å fungere. Jeg har kontaktet bydrift direkte via servicetorget i forrige uke. Antar det blir fikset nå. Fiksgatami har jeg brukt i flere år uten at dette problemet er løst :-)

    Publisert anonymt 10:37, tir. 11 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:09, tor. 10 februar 2022

  • Det er dessverre det samme, altså enda verre. :-) Tok kontakt direkte med bydrift for en tid siden. De lovte å se på det de og. Lyset er enda ikke blitt fikset enda jeg første gangen sa i fra for flere år siden. Tydelig at fiksgatami løsningen ikke virker. Og det virker heller ikke å ringe bydrift direkte. Har vent meg til å leve med et lys som blinker i hele vinterhalvåret........

    Publisert anonymt 20:09, tor. 10 februar 2022

  • Fortsatt ikke fikset. Blir neppe i orden av seg selv. Fortsatt blinker lyset som før :-)

    Publisert anonymt 20:27, tor. 10 mars 2022
    Still open, via questionnaire

  • Jeg tror lampa i lysstolpen er byttet nå. Litt vanskelig å si siden den lyser ganske sent på kvelden nå. Tok bare litt over to år å få den byttet. Bedre sent enn aldri. Håper den lyser til neste vinter også.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:23, søn. 10 april 2022

  • Problemet er tilbake! Mulig det er noe mer enn bare pære som må byttes. Lysshowet er tilbake som før. Lyset blinker uavbrutt......

    Publisert anonymt 16:49, fredag 3 februar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?