Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys er ute av drift i Nordbyhagen 71-101, Vestby

Rapportert i kategorien Gatelys av Tor-Einar Olsen 10:00, tir. 16 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Vi bor i Nordbyhagen 81, og over lengre tid har mange gatelys vært ute av drift. Det er også blitt rapportert tidligere, men fremdeles er ingen lys skiftet. Området er jo nesten helt mørklagt, og det er vanskelig for både barn og eldre å gå ut etter mørkets frambrudd. Håper dette blir ordnet snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?