Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Anbjørn Ringereide 12:24, lør. 20 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Dei fleste gatelysa er utan lys, nokre lyser svakt av og til. Det har vert slik i fleire månader. Dei har vert forsøkt reparert fleire ganger tidligare, men problemet er tilbake etter kort tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:39, søn. 19 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?