Tilbake til alle rapporter

Svært mørk kvartalslekeplass

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjetil Nygaard 12:24, lør. 20 november 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Etter brakke-barnehagen forsvant har vi fått en fin lekeplass og grei fotballbane. Men det er bekmørkt og ganske ubrukelig på ettermiddag i hverdager. Bilder er tatt klokka 17.00 i går. Akebakken har fått nytt lys, men det er jo ikke så mange dagene i året den er i bruk. Mørk plass medfører hærverk. Kan vi få nye lys her på kvartalslekeplassen på Høietun nå før vinteren kommer?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?