Tilbake til alle rapporter

Dårlig standard på vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Alegria 00:02, søn. 21 november 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 3 minutter senere

Mange små hull og veldig dårlig vedlikehold av veien fra hovedvei og forbi barnehagen. Kanskje Stavangers dårligste gate? Når det regner blir det fort oversvømmelse på grunn av dosering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?