Tilbake til alle rapporter

Ikke regulert privat avkjørsel etablert over gang/sykkelvei

Rapportert anonymt 20:58, man. 22 november 2021

Sendt til Akershus og Nesodden 1 minutt senere

To boliger har etablert ny avkjørsel tvers over gang/sykkelveien. Gang/sykkelveien er skoleveg, og det skapes farlige situasjoner av kryssende biltrafikk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?