Tilbake til alle rapporter

Ønsker å få satt opp gatelys langs Gulevegen på Ytrehus 614

Rapportert i kategorien Gatelys av Merete Styve 09:26, tir. 23 november 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er for lite lys langs veien, er faktisk et byggefelt som ikke har gatelys. Ikke gatelys fra Sandvika mot Ytrehus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?