Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys ved bru til Skogstad

Rapportert i kategorien Gatelys av Roger Indrebø 11:49, man. 29 november 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelyset som lyser opp uoverskuelige sving/møteplass og inngang til bru har vert defekt i lengre tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:35, man. 27 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 13:08, mandag 24 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?