Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting G/S-vei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:40, tor. 2 desember 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Manglende brøyting på gang- og sykkelvei langs Furnesvegen fra Nydalsdumpa og mot Brumunddal. Det er ikke brøytet siden sist snøfall, og det har vært et problem se siste vintrene at veien forblir ubrøytet i lang tid etter større snøfall. Ber om at brøyting av gang- og sykkelveien følges opp kommende brøytesesong.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:09, mandag 3 januar 2022

  • Elendig. Ikke respons fra ansvarlig.

    Publisert anonymt 14:09, mandag 3 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?