Tilbake til alle rapporter

Gatelys har sluttet å fungere. Mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Britt Bergersen 12:58, fre. 3 desember 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?