Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:49, fre. 3 desember 2021

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys i veikryss og ved bussholdeplass fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:20, fre. 31 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:20, fre. 31 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?