Tilbake til alle rapporter

Gatelysene på baksida ved åsårbrua har ikke virket på ca 2mnd

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:52, fre. 3 desember 2021

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys som ikke virker.Har vært mørkt etter strømbrudd for ca 2mnd siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:19, fre. 31 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:19, fre. 31 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?