Tilbake til alle rapporter

Gatelys parkering/innkjørsel

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:23, lør. 11 desember 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys på parkering ved Vellebøen sameige fungerer ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?