Tilbake til alle rapporter

Speilblank is utenfor omsorgssenteret

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:00, lør. 25 desember 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er speilblank is utenfor og rundt omsorgssenteret - et sted hvor det ferdes ganske mange eldre mennesker. Her må det strøs så fort som overhodet mulig. Svigerfaren min ramlet, men det gikk heldigvis bra, men det kan fort gå galt for andre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?