Tilbake til alle rapporter

Forferdelig glatt rett utenfor omsorgssenteret.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:50, søn. 26 desember 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Her må det strøs så fort som mulig hvis ikke dere vil at beboerne, ansatte og besøkende skal skli og brekke både armer, bein og hofter. Rart at veien rundt omsorgssenteret er strødd, men ikke veien ned til senteret eller rett utenfor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?