Løst
Stor brøyteskavl med hardpakket snø langsmed garasjen
Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Stein-Erik Eilertsen 12:08, man. 3 januar 2022
Sendt til Lebesby og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere
Har vært bortreist siden før jul. Har hatt bilen parkert langsmed garasjen, ca 1,5 meter fra veien. Ser ut til at de som har brøytet, ikke har tatt med seg brøyteskavelen fra begynnelsen etter at jeg reiste. Dermed har brøyteskavelen bygget seg opp og gikk helt opp kanten av bilen. Gikk noen timer med snømåking med for å få åpning i skavelen, slik at det gikk an å komme ut med bilen. Håper brøyteansvarlig fremover kan bruke det halvminuttet ekstra det tar å ta med seg skavelen som noen ganger legges igjen i oppkjørseler. Ser frem til å kunne ha en positiv opplevelse i tilknytning til brøytetjenesten fremover.
Oppdateringer
-
Entreprenør er orientert. Snøen ble fjernet samme dag.
State changed to: Løst
Publisert anonymt 15:57, man. 24 januar 2022
-
Still open, via questionnaire, 17:31, man. 31 januar 2022
-
Snøen ble ikke fjernet samme dag, og jeg hadde mange timer med snømåking for å få bilen forbi skavlen. Det har også i ettertid gått opptil 3 dager med venting uten at skavl har blitt fjernet, og jeg har selv måttet fjerne.
State changed to: Åpen
Sendt inn av Stein-Erik Eilertsen 17:31, man. 31 januar 2022
-
Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 01:10, tir. 1 mars 2022
-
Synes å se ut til at brøytemannskap i større grad gjør en seriøs jobb. Blant annet ved at brøyteskavler ikke blir igjen i oppkjørselen så ofte som før.
State changed to: Løst
Sendt inn av Stein-Erik Eilertsen 01:10, tir. 1 mars 2022
Bidra med en oppdatering
Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.