Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:38, torsdag 6 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det mangler gatelys fra Gamlevegen 19 til Frøya kirke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 12:58, fredag 14 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?