Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Fugleberg 01:09, fre. 7 januar 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Ingen gatelys fra krysset Næstadgutua Østre Bergsveg og nedover Østre Bergsveg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?